Katwijk Hoofdklasse B seizoen 2014/2015

Speelschema Hoofdklasse B Seizoen 2014/2015

by • 17 juli 2014 • Evenementen, Katwijk 1, NieuwsComments (0)2705

Zoals we al wisten komt Katwijk komend seizoen uit in de Hoofdklasse B. Na de indeling is nu ook het officiële speelschema bekendgemaakt. Katwijk opent het seizoen thuis tegen Spijkenisse. Hieronder vind u het totale overzicht van alle wedstrijden.

EERSTE PERIODE

Wedstrijddag 1
6 september
ASWH – XerxesDZB
FC R’vogels – Smitshoek
Katwijk – Spijkenisse
Noordwijk – RVVH
SHO – Kloetinge
Ter Leede – Quick Boys
Zwaluwen – FC ‘s-G’zande

Wedstrijddag 2
13 september
FC ‘s-G’zande – Ter Leede
Kloetinge – Zwaluwen
Quick Boys – Noordwijk
RVVH – SHO
Smitshoek – Katwijk
Spijkenisse – ASWH
XerxesDZB – FC R’vogels

Wedstrijddag 3
20 september
ASWH – Noordwijk
FC R’vogels – Spijkenisse
Katwijk – XerxesDZB
SHO – FC ‘s-G’zande
Smitshoek – Kloetinge
Ter Leede – RVVH
Zwaluwen – Quick Boys

Wedstrijddag 4
27 september
FC ‘s-G’zande – FC R’vogels
Kloetinge – Katwijk
Noordwijk – Ter Leede
Quick Boys – SHO
RVVH – ASWH
Spijkenisse – Zwaluwen
XerxesDZB – Smitshoek

Wedstrijddag 5
4 oktober
ASWH – Kloetinge
FC R’vogels – Quick Boys
Katwijk – FC ‘s-G’zande
SHO – Noordwijk
Smitshoek – Spijkenisse
XerxesDZB – RVVH
Zwaluwen – Ter Leede

Wedstrijddag 6
11 oktober
FC ‘s-G’zande – Smitshoek
Kloetinge – FC R’vogels
Noordwijk – Zwaluwen
Quick Boys – ASWH
RVVH – Katwijk
Spijkenisse – XerxesDZB
Ter Leede – SHO

Wedstrijddag 7
25 oktober
ASWH – SHO
FC R’vogels – Ter Leede
Katwijk – Noordwijk
Smitshoek – Quick Boys
Spijkenisse – Kloetinge
XerxesDZB – FC ‘s-G’zande
Zwaluwen – RVVH

Wedstrijddag 8
1 november
FC ‘s-G’zande – Spijkenisse
Kloetinge – XerxesDZB
Noordwijk – FC R’vogels
Quick Boys – Katwijk
RVVH – Smitshoek
SHO – Zwaluwen
Ter Leede – ASWH

TWEEDE PERIODE

Wedstrijddag 9
8 november
ASWH – Zwaluwen
FC R’vogels – RVVH
Katwijk – Ter Leede
Kloetinge – FC ‘s-G’zande
Smitshoek – Noordwijk
Spijkenisse – Quick Boys
XerxesDZB – SHO

Wedstrijddag 10
22 november
ASWH – Katwijk
Noordwijk – FC ‘s-G’zande
Quick Boys – Kloetinge
RVVH – Spijkenisse
SHO – FC R’vogels
Ter Leede – Smitshoek
Zwaluwen – XerxesDZB

Wedstrijddag 11
29 november
FC ‘s-G’zande – Quick Boys
FC R’vogels – Zwaluwen
Katwijk – SHO
Kloetinge – RVVH
Smitshoek – ASWH
Spijkenisse – Ter Leede
XerxesDZB – Noordwijk

Wedstrijddag 12
6 december
ASWH – FC R’vogels
Noordwijk – Spijkenisse
Quick Boys – XerxesDZB
RVVH – FC ‘s-G’zande
SHO – Smitshoek
Ter Leede – Kloetinge
Zwaluwen – Katwijk

Wedstrijddag 13
13 december
FC ‘s-G’zande – ASWH
FC R’vogels – Katwijk
Kloetinge – Noordwijk
Quick Boys – RVVH
Smitshoek – Zwaluwen
Spijkenisse – SHO
XerxesDZB – Ter Leede

Wedstrijddag 14
24 januari
ASWH – Spijkenisse
FC R’vogels – XerxesDZB
Katwijk – Smitshoek
Noordwijk – Quick Boys
SHO – RVVH
Ter Leede – FC ‘s-G’zande
Zwaluwen – Kloetinge

Wedstrijddag 15
31 januari
FC ‘s-G’zande – SHO
Kloetinge – Smitshoek
Noordwijk – ASWH
Quick Boys – Zwaluwen
RVVH – Ter Leede
Spijkenisse – FC R’vogels
XerxesDZB – Katwijk

Wedstrijddag 16
7 februari
ASWH – RVVH
FC R’vogels – FC ‘s-G’zande
Katwijk – Kloetinge
SHO – Quick Boys
Smitshoek – XerxesDZB
Ter Leede – Noordwijk
Zwaluwen – Spijkenisse

Wedstrijddag 17
21 februari
FC ‘s-G’zande – Katwijk
Kloetinge – ASWH
Noordwijk – SHO
Quick Boys – FC R’vogels
RVVH – XerxesDZB
Spijkenisse – Smitshoek
Ter Leede – Zwaluwen

DERDE PERIODE

Wedstrijddag 18
28 februari
ASWH – Quick Boys
FC R’vogels – Kloetinge
Katwijk – RVVH
SHO – Ter Leede
Smitshoek – FC ‘s-G’zande
XerxesDZB – Spijkenisse
Zwaluwen – Noordwijk

Wedstrijddag 19
7 maart
FC ‘s-G’zande – XerxesDZB
Kloetinge – Spijkenisse
Noordwijk – Katwijk
Quick Boys – Smitshoek
RVVH – Zwaluwen
SHO – ASWH
Ter Leede – FC R’vogels

Wedstrijddag 20
21 maart
ASWH – Ter Leede
FC R’vogels – Noordwijk
Katwijk – Quick Boys
Smitshoek – RVVH
Spijkenisse – FC ‘s-G’zande
XerxesDZB – Kloetinge
Zwaluwen – SHO

Wedstrijddag 21
28 maart
FC ‘s-G’zande – Kloetinge
Noordwijk – Smitshoek
Quick Boys – Spijkenisse
RVVH – FC R’vogels
SHO – XerxesDZB
Ter Leede – Katwijk
Zwaluwen – ASWH

Wedstrijddag 22
11 april
FC ‘s-G’zande – Noordwijk
FC R’vogels – SHO
Katwijk – ASWH
Kloetinge – Quick Boys
Smitshoek – Ter Leede
Spijkenisse – RVVH
XerxesDZB – Zwaluwen

Wedstrijddag 23
18 april
ASWH – FC ‘s-G’zande
Katwijk – FC R’vogels
Noordwijk – Kloetinge
RVVH – Quick Boys
SHO – Spijkenisse
Ter Leede – XerxesDZB
Zwaluwen – Smitshoek

Wedstrijddag 24
25 april
FC ‘s-G’zande – Zwaluwen
Kloetinge – SHO
Quick Boys – Ter Leede
RVVH – Noordwijk
Smitshoek – FC R’vogels
Spijkenisse – Katwijk
XerxesDZB – ASWH

Wedstrijddag 25
2 mei
FC ‘s-G’zande – RVVH
FC R’vogels – ASWH
Katwijk – Zwaluwen
Kloetinge – Ter Leede
Smitshoek – SHO
Spijkenisse – Noordwijk
XerxesDZB – Quick Boys

Wedstrijddag 26
9 mei
ASWH – Smitshoek
Noordwijk – XerxesDZB
Quick Boys – FC ‘s-G’zande
RVVH – Kloetinge
SHO – Katwijk
Ter Leede – Spijkenisse
Zwaluwen – FC R’vogels

 

Comments are closed.